Legenda banjalučkog rukometa Rade Unčanin novi član Omladinskog rukometnog kluba “BL”

ORK BL

Na subotnjoj utakmici 2.M:tel lige RSRS predstavili smo novog člana našeg kluba legendu rukometne igre Radu Unčanina koji će sa svojim znanjem i iskustvom pomoći u unapređenju igre naših mladih rukometaša.

ORK BL

Rade Unčanin je za seniorski tim Borca debitovao 1968. sa kojim je kao igrač osvojio sve što se moglo osvojiti – po pet titula i kupova bivše Jugoslavije, te evropsku krunu 1976. godine. Za reprezentaciju Jugoslavije odigrao je pet mečeva. Sjedio je, u nekoliko navrata, i na klupi banjalučkog kluba, a trenerski zanat pekao je još u Dubočici iz Leskovca, beogradskom Partizanu i Prijedoru.

ORK BL

Svi u ORK “BL” smo počastvovani dolaskom rukometne legende našeg grada u klub i na ovaj način nastavljamo da našim članovima pružimo najbolje uslove za njihov napredak.

© 2024 Omladinski Rukometni Klub BL | WordPress Theme : ScrollMe